Krok w Dobrym Kierunku

Kiedy wchodziliśmy na parkiet, w naszych sercach tliła się iskra nadziei. Po ostatniej przegranej z bezpośrednim rywalem o utrzymanie, chcieliśmy się zrehabilitować i pokazać naszym kibicom, że potrafimy walczyć do końca. Niestety, mimo naszych starań, mecz zakończył się remisem 2:2. Choć jest to nasz pierwszy punkt w sezonie, czujemy niedosyt.

Od pierwszych sekund meczu dawaliśmy z siebie wszystko. Nasze ataki były zdecydowane, a determinacja widać była w każdym ruchu. Mimo to, brakowało nam skuteczności. Każda próba, każdy strzał, był echem naszej woli walki, ale mimo wielu okazji, nie udało się nam zdobyć przewagi.

Nie możemy jednak zapomnieć o naszym przeciwniku. AZS UW Darkomp Wilanów również stworzył wiele sytuacji, które mogły zakończyć się bramką. Ostatecznie, to my zdobyliśmy prowadzenie, ale nie udało się go utrzymać do końca meczu.

Nasz brak konsekwencji w dowiezieniu pozytywnego wyniku do końca jest problemem, który musimy jak najszybciej rozwiązać. To nie jest kwestia braku umiejętności czy determinacji. To kwestia utrzymania skupienia i ciągłej pracy nad sobą. Musimy popracować nad naszą mentalnością, nad tym, aby nasza gra była nie tylko efektywna, ale także konsekwentna.

Mimo wszystko, jesteśmy pełni nadziei. Ten punkt, choć nie jest zwycięstwem, jest krokiem w dobrym kierunku. To dowód na to, że mamy potencjał, który musimy teraz odpowiednio wykorzystać. Praca, którą wkładamy w każdy trening i każdy mecz, prędzej czy później przyniesie efekty.

Dziękujemy naszym fanom za niesłabnące wsparcie. Wasza wiara w nas daje nam siłę do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli świętować razem pełne zwycięstwo.

Do zobaczenia na kolejnym meczu!