PND Energia naszym nowym sponsorem strategicznym

Z wielkim entuzjazmem i nieukrywaną dumą pragniemy poinformować wszystkich naszych fanów, partnerów oraz sympatyków, że w nadchodzącym sezonie 2023/2024 do naszej rodziny dołącza firma PND Energia jako sponsor strategiczny!

PND Energia to nie tylko symbol innowacyjności, ale przede wszystkim symbol ekologii i zrównoważonego rozwoju. Firma, której korzenie sięgają nazw takich jak „Fotowoltaika Podlasie” oraz „Panele na Dachu”, przez lata swojego działania nieustannie poszerzała swoją ofertę, zawsze mając na uwadze dobro naszej planety. Współpracując z nimi, nie tylko wzbogacamy się o cennego partnera, ale także o pasję i zaangażowanie w przyszłość naszej planety.

Wszystkich zainteresowanych ofertą PND Energia zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony firmy www.pndenergia.pl oraz śledzenia ich profilu na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się najnowsze informacje oraz promocje.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie PND Energia za okazane nam zaufanie i wsparcie. Razem staniemy się silniejsi, a nadchodzący sezon będzie dla nas pełen energii i nowych wyzwań.

Dziękujemy Wam, nasi wspaniali fani, za ciągłą obecność i wsparcie. Z takim partnerem jak PND Energia jesteśmy pewni, że wspólnie przekroczyliśmy kolejne granice.