To był prawdziwy pokaz siły

Jagiellonia Białystok rozegrała bardzo udany mecz w 21. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy. W transmitowanym przez TVP Sport meczu żółto-czerwoni rozbili 5:1 Widzew Łódź. Nie dali również szans rywalom w 1/8 Pucharu Polski.

Weekendowy mecz oglądało na żywo około 600 kibiców z Łodzi. Niesieni dopingiem gospodarze nie mieli jednak szans z tak dobrze dysponowaną tego dnia Jagiellonią. I choć było to pierwsze nasze ligowe zwycięstwo w tym roku to cieszy styl.

– Zagraliśmy bardzo dobry futsal. Świetnie pracowaliśmy w obronie i byliśmy skuteczni z przodu. To dało nam trzy punkty. Nie odpuszczamy walki o pierwszą ósemkę – przyznał po meczu Karol Domalewski, asystent trenera naszego zespołu.

Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w końcówce meczu przy stanie 4:0 dla nas. Jeżeli myśleli, że jakimś cudem jeszcze w ostatnich minutach odmienią losy meczu to z głowy wybił im to Mateusz Lisowski ustalając wynik na 1:5. Trzy punkty pojechały z nami do Białegostoku.

Białostoczanie nie tylko nie odpuszczają walki o czołowe lokaty w lidze, ale również walczą o sukces w Pucharze Polski. Swój mecz rozegraliśmy tym razem w Czarnej Białostockiej. Długo było to wyrównane spotkanie, ale w końcówce meczu jagiellończycy wrzucili „piąty bieg” i nie dali złudzeń rywalom z Leszna. Piotr Skiepko zaliczył w tym meczu hat-tricka. Dwie bramki zliczył Neme, a po jednej dołożyli Grzesiek Makal i Helver Tachack.

Serię mamy bardzo dobrą. Teraz pozostaje potwierdzić ją w kolejnym spotkaniu ligowym. A spotkanie z Piastem Gliwice już w najbliższą Niedzielę 26.02.2023 o godz 18.00 w hali „Mechaniaka” przy ul. Broniewskiego 14. Liczymy na Wasze wsparcie! Nie będzie łatwo bo rywale obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Zachęcamy do kupienia biletów online i zarezerwowanie miejsca na trybunach, bo tych jest jedynie 300

https://jagiellonia-futsal.sportigio.com/tickets